“Firon” 10 kg në 100 ditë. Shëndeti i Donaldit shqetëson familjarët e tij

Gjatë spektaklit të djeshëm Donaldi tha diçka që është anashkaluar nga të gjithë: “më ka dalë një pikë e kuqe të e bardha e syrit nga tensioni”, tha ai.

Përveç kësaj ai ka pësuar një ndryshim të madh në peshë, Romeo thotë që janë dhjetë kilogramë minus.

Sigurisht që shkaku ndoshta është edhe i situatave në shtëpi të cilat mbase edhe i kanë shkaktuar stres.

Në një postim në profilin zyrtar në Instagram te Donaldit, të cilin e menaxhon vëllai i tij binjak, Romeo, thuhet se ai ka rënë shumë në peshë.

“Po e ndiqni buçkon? Apo nuk njihet më me 10 kile minus “bbvip”, shkruan Romeo në mbishkrimin e imazhit.

Shpresojmë që produksioni t’i monitorojë fizikisht dhe psikologjikisht banorët që janë izoluar tashmë prej 3 muajsh në shtëpinë e Big Brother VIP.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*