“Më mirë në Velipojë se në Maldive”, e ka seriozisht Lei Kraja?!

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon në Top Channel ishte e ftuar Lei Kraja për të komentuar pushimet e shumëpërfolura në Maldive.

Si fillim ajo komentoi foton topless mbuluar me gjethet e palmës, duke sqaruar se nuk ishte nudo, por mbante veshur rroba banje.

 

E vënë përballë disa situatave mes pushimeve në Maldive dhe Velipojë, Lei nuk i kurseu disa përgjigje të sinqerta dhe plot batuta. E pyetur nëse do të kishte më pak komplekse për të marre bukë me vete gjatë pushimeve në Maldive ose Velipojë, moderatorja u shpreh se e ka më të lehtë në Velipoje.

“Në Maldive ishte tmerrësisht shumë vapë, dielli të digjte, hije nuk kishte. Atje nuk kishte mundësi të haja kështu që do të zgjedh Velipojën. Aty kam hije, kam fresk, nuk do plasja vape”, u shpreh shkodrania.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*