Nuk quhet verë nëse nuk bën këtë që ka bërë Bieta me shoqet

Fundjava e ka gjetur Bietën në gjirin e Shën Andreut, dhe po flasim për ato fundjavat që kënaqësitë dhe argëtimi janë në maksimum për shkak të shpirtit aventuresk.

Një fundjavë tipike gocash që shijojnë natyrën, detin dhe diellin. “Si e thotë dhe ajo shprehja: mos të lëntë Zoti pa shoqe”, ka shkruar Sulo krah pamjeve që i zilepsin të gjithë dhe të bëjnë të nisesh direkt me grupin e preferuar.

Ne nuk e dimë nëse e keni shfrytëzuar të paktën një fundjavë të tillë me shoqet, ama për ta shijuar verën deri në fund duhet me patjetër të niseni në një udhëtim si ky./revistawho.com

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*