Jessie J “harbohet” në timon, publikon videon me këngëtaren shqiptare (VIDEO)

Alx është këngëtarja shqiptare që jeton në Amerikë dhe që premton sukses në tregun muzikor ndërkombëtar.

Ajo ka një miqësi të ngushtë dhe me super yllin me famë botërore, Jessie J, e cili bëri një koncert vite më parë në Tiranë.

Këtë e ka treguar së fundmi 32-vjeçarja londineze nëpërmjet një postimi në rrjete sociale.

Ka qenë Jessie J e cila ka ndarë në Instastory një video ku shihet në makinë me artisten shqiptare, postim të cilin e ka shpërndarë më pas dhe Alx.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*