Nënë për herë të parë 51 vjeç, “Pantera e zezë”: Më bekoi Zoti, kam fëmijën e ëndrrave

Supermodelja britanike, Naomi Campbell ka folur për eksperiencën e saj si nënë.

 

Në një intervistë për BBC, “Pantera e zezë” thotë se ndihet e bekuar që Zoti i fali fëmijën, që ajo e donte aq shumë, në moshën 51-vjeçare.

“Jam me shumë fat, mendoj se kam fëmijën e ëndrrave. Ajo është e mrekullueshme. Është shumë e zgjuar dhe e pavarur që tani”, thotë modelja.

 

Bukuroshja 51-vjeçare, u bë nënë për herë të parë në maj të këtij viti dhe tani ndihet më e plotësuar dhe e lumtur.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*