“E lejoj burrin të flejë me mamanë dhe motrën, ndodh kur s’jam në humor!”, amerikanja i shokon të gjithë

Një përdoruese “TikTok-u” ka deklaruar se e lë bashkëshortin të kryejë marrëdhënie se ksuale edhe me motrën, edhe me nënën e saj.

Madi Brooks jeton me bashkëshortin në SHBA, por siç ajo shpjegon në videot e publikuara në “TikTok”, nuk e ka problem që mamaja e saj kryen marrëdhënie me të, shkruan “The Sun”.

Kjo sepse Madi, bashkëshorti i saj, e motra dhe e ëma, po jetojnë një marrëdhënie të hapur. “Unë dhe mami im kemi të njëjtin partner dhe kjo është një mrekulli, e dini pse?

Sepse, kur nuk jam në humor, mund ta lë bashkëshortin tim që të shkojë me të. Po, unë jam kjo lloj gruaje. E lejoj bashkëshortin që të shkojë me mamin tim.

Doni ta dini se si e bëj të lumtur partnerin tim? E lë të ‘luajë’ edhe me motrën time”, tha ajo në një nga videot e publikuara online.

Videot e saj kanë grumbulluar miliona shikime dhe shumica e komentuesve shprehin habinë për dinamikën që ka kjo familje.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*