Si u bëmë kështu! Më shumë se e turpshme, vidhet kasaforta me para në Xhaminë e Çarshisë

Një vjedhje është raportuar gjatë ditës së djeshme në një xhami në Rahovec.

Sipas policisë së Kosovës, persona të panjohur kanë hyrë brenda xhamisë, ku edhe kanë vjedhur kasafortën me para.

Të dyshuarit janë larguar qetësisht dhe ndodhen në arr’ati, ndërsa rasti vazhdon të hetohet.

Një ngjarje tepër e turpshme, që i ka shtangur të gjithë kur e kanë marrë vesh.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*