Video e Jonida Maliqit për Helloween kthehet virale, si reagojnë njerëzit kur e shohin

Halloween është kthyer në një traditë tashmë edhe në Shqipëri. Mund të themi lirisht që kjo festë është i vetmi moment gjatë vitit ku çdo kush gjen kohën të ma’skohet si personazhet e tij të preferuar.

Të njëjtën gjë ka zgjedhur të bëjë edhe Jonida Maliqi, ajo ka realizuar në “Jonida’s Room” një grim profesional dhe fantazinë e saj e ka zhvilluar edhe më tej duke dalë në rrugë dhe duke trembur njerëzit.

Reagimet e kalimtarëve janë epike dhe mund t’i shihni në videon më poshtë (pjesa e fundit):

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*