“Tradhtia? Ia bëj hallall burrit, nuk shtyhet gjithmonë me fasule”, këngëtarja shqiptare na befason

Big Mama ka pranuar është tradhtuar, por për të nuk ka qenë problem. Në një intervistë për mediet në Kosovë, këngëtarja u shpreh se s’është si femrat e tjera që bëhen xheloze apo histe’rike kur tradhtohen nga partneri, i dashuri apo burri.

Ajo tha se “i dhemb tradhtia”, por nuk do prishte lidhjen apo familjen nëse burri do kryente marrëdhënie një natë me një femër tjetër, duke thënë me nota humori se: “nuk do hajë vetëm fasule”. Madje këngëtarja u shpreh se “e ka hallall nëse del ndonjëherë nga shinat”.

“Po jam tradhtuar, oho. Ka shumë lojë tradhtish, nuk më vr et të them të drejtën, se kam atë problem. S’jam si femrat e tjera që bën hist’erike dhe xheloze të mëdhaja.

Më dhemb, kur s’ka xhelozi, s’ka dashuri. Por nuk prish një lidhje ose familjen nëse burri im apo i dashuri ka dalë një natë me një femër.

Punë e madhe, ka shkuar një natë, pastaj ka ardhur tek unë. U mashtrua, natë për natë fasule nuk hahen, përderisa më respekton e vlerëson, jam primare për atë, nëse del ndonjëherë shinave, hallall e ka”, u shpreh Big Mama.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*