Çfarë dekadence – Duhet guxim prej budalle të bësh si 20 vjeçare kur je 63. Pop Stari publikon foto nga dhoma e gjumit

Madonna vazhdon të mahnitë fansat e saj. Mbretëresha e Pop-it, në pauzë prej më shumë se tridhjetë vitesh, vazhdon të mbajë lart vëmendjen e fansave të saj.

Gjithmonë mjeshtre në përdorimin e medias për qëllime promovuese, këtë herë Madonna rikthehet për t’u fotografuar me qëllimin për të tërhequr vëmendjen e të gjithëve dhe për të mahnitur.

Këngëtarja në fakt sapo ka publikuar një sërë fotosh të nxehta në Instagram, të cilat kanë mbledhur mijëra pëlqime nga fansat e saj.

Madonna, në moshën 63-vjeçare, luan me trupin e saj, pa asnjë turp, duke u shfaqur në një sërë shkrepjesh të nxehta: e shtrirë në një shtrat shfaqet sensuale, me çorape rrjetë dhe taka stiletto. Mbi shtrat një engjëll, në plan të parë një gjerdan me kryq.

Madonna

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*