“Qenke budallicë me të meta mendore”, sherr mes vajzave në “BBV” (VIDEO)

Sot dita në shtëpinë më të famshme në Shqipëri nisi me sherr. Vajzat akuzuan njëra-tjetrën për tonin e zërit dhe sherri i tyre për pak sa nuk arriti në përplasje fizike duke kaluar dhe në ofendime të rënda.

Arjola: Hajde, hajde foli Sabianit, hajde, hajde. Antonela: Pse po më afrohesh kështu. Arjola: Se mos mendon se jam duke trembur.

Antonela: Na shurdhove, nuk po mundem që të duroj dot më të bërtiturat e tua nëpër shtëpi. Arjola: Po ti si je duke folur? Unë kam qenë duke u falur dhe ti na prishe faljen mua me Sabianin me të bërtiturat e tua.

Antonela: Ti do të më nxjerrësh negative, s’kanë faj banorët që ankohen për ty. Arjola: Qeke budallicë krejt, qeke budalle.

Antonela: Më marrsh të ligat. Arjola: Qenka me të meta mendore.

Antonela: Qenke budallicë thotë, ska lindë akoma ai që mundet me më bërtitë mua, mbaji për vete ofendimet. As nëna ime nuk mundet me më ofendu mua.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*