“50 ditë, 50 kalamanj”, “Do flesh me Einxhelin?”: Banorët e BBV në formë (VIDEO)

Pas përfundimit të mbrëmjes festive me rastin e 109 vjetorit të Pavarësisë, banorët e BB VIP janë ndërruar dhe kanë shkuar për të fjetur. Por edhe aty kanë nisur bisedat, e ndryshe nga herët e tjera, ata kanë bërë shaka me njëri-tjetrin.

Në një moment, Iliri është shprehur: “50 ditë dalin 50 kalamaj, ça flet o vlla”, të cilit Einxhel i kthehet me shaka: “Avash, avash, ça u bë fabrikë këtu”.

Iliri: 50 ditë dalin 50 kalamaj, ça flet o vlla. Einxhel: Avash, avash, ça u bë fabrikë këtu. Arjola: Fabrikë çiftëzimi

Einxhel: Një pyetje kam Ilir, ku e ke Sabianin? Iliri: Sabi është… Einxhel:E shikon, po të bësh apelin mungon Sabiani

Monika: Mos është futur te dhoma me vëllain Einxhel: E braktisi Iliri sot Sabianin Monika: Sabiani është grup me vëllain

Iliri: Sa ma qan hallin Einxhel mua
Einxhel: E ke vënë re, vetëm unë ta qaj hallin ty
Iliri: E di
Einxhel: E ke marrë vesh se vetëm unë ta qaj hallin ty.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*