“Ja thej kryt, i q*r”/ Plas keq në “BBV”, këngëtari ofendon Antonelën

Një ngjarje e paza konshme ka ndodhur në shtëpinë e Big Brother VIP Albania.

Një debat i rën dë ka ndodhur mes Valon Shehut dhe Antonelës, e gjithë kjo për mbylljen e një dere.

 

Në një bisedë me një pjesë të banorëve brenda shtëpisë, Antonela ka treguar se Valoni e ka sharẻ rẻ ndë atë.

“E dëgjova duke i thënë Ilirit, që “ja thej krytë, se po ja q* ro*t”, u shpreh Antonela.

Kjo gjë nuk është pritur aspak mirë nga banorët, të cilët edhe i kanë dalë krahë ish-konkurrentes së Për’puthen.

Më pas Antonela ka treguar se ajo nuk shkoi të ankohej në dhomën e rrëfimit, por që ajo thotë se njerëzit e saj mund ta presin shumë keq jashtë këtë ofendim nga Valoni.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*