Momenti i vështirë i Adrianës, Dafina Zeqiri i dërgon mesazhin prekës dhe motivues

Aktorja dhe deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, vetëm pak orë më parë njoftoi se i është rikthyer sërish tumori në tru.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ajo tregoi se kjo ndodhi pas nëntë vitesh, meqë u diag nostikua kur ishte shtatzënë me fëmijën e katërt.

Menjëherë, ajo ka marrë mbështetje publike nga shumë personazhe të famshëm, ku më e fundit është edhe këngëtarja Dafina Zeqiri.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Kjo e fundit, ka postuar në Instagram një pjesë nga videoklipi i këngës “Duro”, ku protagonistja kryesore është vetë Adriana, e cila jep mesazh vajzave dhe grave të përballen me çdo sfidë të jetës se do ja dalin.

“Une zgjedh buzëqeshjen si petkun me te mire te mbrojtjes dhe perballjes me sfidat e jetes!

Femer e forte eshte ajo e cila pas çdo dhimbje arrin te perqafojë realitetin me nje buzqeshje e cila flet me shume se 1,0000 fjale”, ka shkruar Dafina krahas videos.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*