Einxhel është zgjuar duke qarë: Dagz i dërgon një mesazh

Mbrëmë, Dj Dagz ishte i eleminuari i dytë nga shtëpia e Big Brother VIP Albania. Pas një zinxhiri shpëtimi të nisur nga Beatrix Ramosaj, Dagz dhe Einxhel Shkira ishin dyshja e fundit të cilët shkuan në nominim.

Nga një televotim i hapur për pak minuta, Dagz doli më pak i preferuar nga publiku dhe la shtëpinë e Big Brother. Një largim që ka bërë të qajë shumë Einxhel.

Largimi i tij e ka mërzitur tej mase të dashurën e vet, e cila edhe gjatë ditës së sotme po e përjeton keq largimin e Dj Dagz nga shtëpia. Sapo është zgjuar, ia ka nisur të qajë përsëri.

Ajo është zgjuar duke qarë dhe Dj Dagz në anën tjetër ka publikuar disa pamje nga ky moment, e që padyshim nuk ka munguar edhe një mesazh për Einxhel. “Unë jam me ty”, ka shkruar Dagz në fotografinë ku Einxhel shihet duke qarë.

Mesazhi i Dagz drejtuar Einxhel 19/1/2022

Einxhel ka akuzuar në mënyrë të drejtpërdrejtë Trixën sepse ajo ka thënë gjithmonë që e do shumë Dagzin. Por kur erdhi puna për ta shpëtuar nga nominimi, nuk e bëri as ajo, as Donaldi.

Theksojmë se këtë javë në nominim janë tre banorë, Einxhel, Beatrixa dhe Donald, dhe i gjithë ky nominim erdhi nga hapja e kutisë Pandorës nga banori i ri, Arbëri.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*