Kamera kap këmbët e palara të Arjolës: Laji këmbët o Gzim

Olti Curri është pothuajse personi që nuk lë detajë pa analizuar në Big Brother VIP. Së fundi ishte Arjola ajo e cila ra në sy të Oltit.

Kur ajo ishte e shtrirë pranë Einxhelit që po qëndron në suitë, ekrani ka kapur këmbët e Arjolës zhul. Kaq ka mjaftuar që Olti ta hedhë në storjen e tij në Instagram dhe të shkruaj: Laji o Gzim. Ai shumë shpesh ironizon me banorët dhe veprimet e tyre.

Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP”, Beatrix Ramosaj nuk i ka kursyer dedikimet romantike për partnerin, Donald Veshaj.

Ajo tregoi se do të “hidhej sërish me të, nëse ai i jepte dorën”. Gjithashtu ajo i dedikoi një këngë, “Faje”, që ishte rrëfimi i anës së saj të historisë.

Madje, gazetari e opinionisti i njohur Olti Curri, tregoi se Trixa do të futej në shtëpi spektaklin e të premtes, pikërisht për të surprizuar Donaldin me këngën dedikuar atij.

Mirëpo, kjo jo vetëm që nuk ndodhi, por Beatrix nuk u përmend aspak gjatë spektaklit. “Atë natë, spektakli do të ishte në dispozicion të Beatrixës, por në moment të fundit ajo nuk ka dashur të paraqitet në shoë dhe ka propozuar që të ishte e ftuar mbrëmë të paraqiste këngën e re, por këtë radhë, produksioni i ka thënë jo”, ka shkruar Olti Curri në një Instastory.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*