Diskutim i shpifur mes Donaldit dhe Enxhel: “Je bërë i famshëm prej të dashurës tënde”/ Ti je vajzë shumë e ulët, të kam qëndruar afër për Dagzin

Tone shumë të forta mes Donaldit dhe Enxhelit. “Ti po analizon jetën time. Cfarë ke bërë ti në jetë, je 32 vjeç, kush të ka marrë, kush të ka lënë në punë, çfarë punësh ke bërë, kush je. Ku ke punuar.” E gjithë kjo mendohet se u ndez nga batuta e Enxhelit “Je bërë i famshëm nga e dashura jote, ti dhe vëllai yt”.

Einxhel dhe Donaldi u duk sikur gjetën gjuhen e diskutimit pas demtimit te moderatores, por para nje situate te tille, fjalet kane qenë te forta. Einxhel ka thene fjale te forta ndaj tij: “Ti je shume femije. Je shume i vogel. Donaldi ka bere shume telenovela, nuk e di nese do e thonte ndonjehere se ishte ditelindja e Borës.”

“Ti ke luajtur me Trixen. Ai donte te largonte Trixën këtu. Ai dhe Romeo kane qene dy cuna tek Al Pazari. Ata u lidhen per fame per te hyre ne shoëbizz”. Donaldi mesh shumë fjalësht të tjera tha, “mos te na tregoje Einxheli dashurine dhe te na flase per dashurine. Ajo e kaloi shume masen dhe jam i shokuar”.

Kush je ti te me thuash dhe te me permendesh mua vellain tim, iu kthye Donaldi gjithmonë e më shumë nervoz, “Ti je e ulet. E di ti se cfare kam bere une me jeten time, sakrificat e mia? Ti nuk je askush te flasesh per jeten time. Mos me trego mua jeten dhe ato fjalet jane shume te renda.

Ti me tregon mua dhe Romeos jeten time ketu”, u shpreh Donaldi teper i acaruar. Të njollos me dy fjali, Tirana kaq është, vazhdoi Donaldi. Enxhel vetëm qeshte ndërkohë që Donaldi shpjegonte se ajo nuk ishte korrekte në punë, mungonte, nuk vinte dot paradite se rrinte natën pa gjumë e të tjera justifikime që Enxhel nxirrte sipas Donaldit. Një diskutim shumë i shpifur, me pak fjalë.

Arber Hajdari komentoi se duhen 254 dedektive per te zbuluar te verteten e tyre sepse nuk i dime faktet si jane. Balina tha se Enxhel po tregohet e çuditshme dhe te gjitha komentet jane te pa pranueshme.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*