Beatrix gjen spidermanin e saj në Greqi, mesazh ngacmues për Donaldin?!

Trixa dhe Donald janë dyshja më e komentuar. Pas largimit të aktorit nga BBV dhe humbjes së tij për të fituar çmimin e madh Trixa vendosi të ndahet nga Donaldi.

Mirëpo ndonëserrrugët e dyshes tashmë janë ndarë, këngëtarja ka kujtuar ish-in e saj, Donald Veshajn me një detaj të vogël.

Teksa po shijon pushimet me shoqërinë, Trixa ka pubkikuar në një story në Instagram një spiderman, personazh vizatimor që aktori e ka favorizuar që në fëmijërinë e tij.

Kujtojmë se Donaldi ishte shumë i fiksuar pas Spiderman. Ai e ka përdorur shpeshherë simboliken e këtij personazhi dhe në shtëpi.

Madje dora e tij e famshme me simbolin e spiderman u cilësua si një shenjë nga jashtë për Romeo Veshajn e Borën, madje u komentua dhe në prime për shkak të shkrimit në portale.

Donaldi shkoi i veshur si spiderman dhe në partyn e organizuar nga produksioni pas mbarimit të Big Brother. Ai e hoqi maskën në një moment të festës.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*